Služby poskytované spoločnosťou
CITY COURIER SLOVAKIA,s.r.o.

Preprava malých zásielok do 50kg v rámci Bratislavy

Služba Economic: /objednávka do 12 00hod/ -táto služba je určená pre klientov, ktorí už v dopoludňajších hodinách vedia, že budú potrebovať prepravu zásielky. Výhodnosť ceny vychádza z toho, že na doručenie zásielky máme celý zvyšok pracovného dňa až do 18 00hod.

Služba Normal: /doručenie do 120min./-prostredníctvom tejto služby dostanete svoje zásielky k Vaším obchodným partnerom relatívne rýchlo, pričom cena ostáva stále výhodná.

Služba Urgent: /doručenie do 60min./- táto služba je určená pre skutočne naliehavé zásielky, ktoré je potrebné doručiť v relatívne krátkom časovom limite.

Služba Top urgent: /doručenie do 30min/ - ako už názov sám napovedá, táto služba je určená skutočne pre tie najnaliehavejšie prípady doručenia Vašich zásielok obchodným partnerom a klientom.

 

Späť

 

Preprava veľkých zásielok nad 50kg v rámci Bratislavy

- tento typ prepravy je určený pre ťažšie a rozmernejšie zásielky. Podľa hmotnosti máme pre jednotlivé hmotnostné kategórie pomenovania pre lepšie rozlíšenie typu vozidla, s ktorým je možne danú prepravu uskutočniť. Pri využití tejto služby je potrebné počítať s tým, že pokiaľ kuriér musí zabezpečiť nakládku príp. vykládku zásielky je účtovaný poplatok 1,65,-eur za každú menovanú činnosť.Respektíve na van 5,- EUR.

 

Späť

 

Večerné doručovanie

-pokiaľ sa Vám stane, že nestihnete svoju zásielku pripraviť ešte počas pracovného dňa, neváhajte a zavolajte nám aj po 18 00hod a my pre Vašu zásielku prídeme a do 22 00hod aj doručíme. Tento typ služby môžete využiť rovnako na malé aj veľké zásielky. Ceny na večerné doručovanie sa vzťahujú aj na zásielky vyzdvihnuté počas pracovného dňa s nutnosťou doručenia po 18 00hod.

 

Späť

 

Víkendové doručenie

- táto služba je určená pre zásielky, ktorých doručenie v žiadnom prípade nemôžete odložiť na pondelok a preto Vám ich doručíme aj cez víkend. Cena tejto služby sa odvíja od večerného doručenia avšak dovolíme si Vám naúčtovať ešte 50% príplatok.

 

Späť

 

Služba Direct

-pokiaľ Váš obchodný partner alebo klient je mimo Bratislavy je možné využiť našu službu Direct. Táto služba Vám zabezpečí vyzdvihnutie aj doručenie Vašej zásielky v ten istý deň kdekoľvek v SR a ČR. V prípade prepravy do iných členských štátov EU budete informovaní o približnom čase doručenia pri objednávaní prepravy.

 

 

 

 

 

 

Späť

 

Pokiaľ by ste Vy alebo Váš klient mal špecifické požiadavky na prepravu neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. Email: info@citycourier.sk, sales: 0948 524 970

 

Na úspešnú spoluprácu sa teší team CITY COURIER SLOVAKIA

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz | Zabudli ste vaše heslo?